Audiostacja

Nord Lead 4

OSCYLUJ – MODULUJ – FILTRUJ – NISZCZ – SYNCHRONIZUJ - IMPROWIZUJ!

Przedstawiamy nowy syntezator NORD LEAD 4.
Marzenia stały się rzeczywistością! Z zestawem nowoczesnych funkcji, z możliwością składania brzmień z kilku warstw, pełną synchronizacją, nowymi filtrami i efektami na pokładzie, nowy Nord Lead 4 jest spełnieniem snów każdego miłośnika syntezatorów.
I jest już dostępny w Audiostacji!

OSCYLUJ!
NORD LEAD 4 to wirtualny syntezator analogowy z dwoma oscylatorami na głos. Nowe funkcje obejmują Modulację FM i Hard/ Soft Sync, generator szumu z dedykowanym filtrem i funkcję Unison. Leady nigdy nie były tak "tłuste".

MODULUJ!
2 generatory LFO i obwiednia modulacji może kontrolować wszystko od filtrów do efektów i nawet oferuje bardzo wszechstronną opcję triggerowania.

FILTRUJ!
NORD LEAD 4 posiada aż 7 rodzajów filtrów w tym niezwykle stromy filtr dolnoprzepustowy [48dB], dwie niesamowite symulacje legendarnego tranzystorowego i diodowego filtra drabinowego i potężny drive do przesterowania brzmienia w filtrze.

NISZCZ!
Po[d]koloruj swoje dźwięki za pomocą symulacji wzmacniacza lampowego, "zepsuj" brzmienie - zmniejsz rozdzielczość za pomocą sample-rate reduction, dodaj efekt talk box oraz skompresuj go. Każdy slot również posiada efekt delay z trybem analogowym i reverbem.

SYNCHRONIZUJ!
Arpeggiatory, LFO i delaye mogą być zsynchronizowane z wewnętrznym zegarem lub z zewnętrznym sequencerem.

IMPROWIZUJ!
Elastyczna funkcjonalność Morph oferuje bezprecedensową kontrolę nad dźwiękiem w czasie rzeczywistym. Możesz zmieniać wiele parametrów nie przerywając gry. Możesz stopniowo zmieniać wiele parametrów na raz za pomocą koła MOD lub przy użyciu nowych przycisków Morph Imulse.

Zapraszamy do przesłuchania brzmień. https://nordkeyboards.com/nordlead4