Audiostacja

Akai MPX 8

AKAI MPX8

Przenośny odtwarzacz próbek firmy AKAI jest już dostępny w Audiostacji.

Ładuj sample i w drogę!

AKAI MPX8 stworzono z myślą o producentach muzycznych, DJ-ach, prezenterach radiowych, performerach i wszystkich wykorzystujących sample w swojej pracy.

Można ładować do niego próbki ze standardowej karty SD lub SDHC, a następnie przypisać je do dowolnych podświetlanych padów reagujących na dynamikę i docisk.

Urządzenie jest banalnie proste w użyciu. Za pomocą dołączonego programowego edytora zestawów sampli dla komputerów Mac lub PC możesz - przed załadowaniem próbek do MPX8 - organizować je i dostroić, a także dodać do nich efekt pogłosu. Obsługujący funkcję przeciągnij-i-upuść edytor zaoszczędzi Ci masę czasu, ponieważ błyskawicznie konwertuje sample do odpowiedniego formatu WAV.

Wraz z MPX8 otrzymujesz dużą bibliotekę sampli i bezpłatną kolekcję pętli do pobrania ze strony Akai Pro, których możesz używać w trakcie występów przed publicznością, w programach radiowych i w swoich produkcjach studyjnych.

MPX8 zabierzesz ze sobą wszędzie - jest nieduży i łatwy w obsłudze. Wszystkie brzmienia, których potrzebujesz są dostępne pod wygodnymi padami. Urządzenie to solidna i typowa dla Akai Pro konstrukcja, dzięki której masz szybki i bezproblemowy dostęp do praktycznie nieograniczonej liczby sampli, pętli, partii i efektów.

MPX8 obsługuje MIDI zarówno przez USB i typowe złącza MIDI, więc spełnia również funkcję kontrolera.

Cena AKAI MPX8 to jedyne 450 PLN, a sprzęt jest dostępny od ręki.

Zapraszamy do zapoznania się pełnym opisem produktu TUTAJ.