Audiostacja

Akai MAX 25 już jest !!!

Przełom w erze kontrolerów od Akai Professional. Dzięki Akai MAX 25 przejmiesz kontrolę nad dowolnym urządzeniem: od starych syntezatorów analogowych, sterowanych przez wyjścia CV/Gate, do współczesnych narzędzi wykorzystujących MIDI i USB.

MAX 25 wyróżnia się z tłumu. To jeden z najbardziej oryginalnych kontrolerów, jakie kiedykolwiek stworzono. Cztery podświetlane, dotykowe suwaki LED, do których można przypisać do 16 parametrów. Dotykowych suwaków LED możesz używać tak samo, jak suwaków analogowych, przesuwając palce po czułych na dotyk paskach.

MAX25 to obok MAX49 jedyny na rynku sterownik z klawiaturą wyposażony w sekwencer krokowy. Zmieniaj ustawienia w każdym z czterech banków zawierających po cztery kroki i twórz schematy o maksymalnej długości 16-kroków. Sekwencer krokowy możesz przypisać do parametrów MIDI i wyjść CV/Gate, a suwakami dotykowymi w czasie rzeczywistym sterować modulacją, filtrami, zmieniać tonacje i efekty.

I uwaga! W zestawie MAX25 oferuje aplikację IGNITE do tworzenia muzyki a także program Ableton Live Lite Akai Pro Edition, jeden z najpopularniejszych i najpotężniejszych programów do produkcji i odtwarzania muzyki na świecie.

Więcej nt. Akai MAX 25 znajdziesz TUTAJ.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą!