Audiostacja

Promocja monitorów PreSonus Eris

 

Przy zakupie monitorów Presonus ERIS otrzymujesz Studio One w prezencie!

Uznałeś, że nagrywanie dźwięku to dziedzina, którą chcesz na poważnie zajmować się w przyszłości? Świetnie - przyszła pora, by sięgnąć po monitory studyjne PreSonus serii Eris. Na tanich głośniczkach komputerowych bądź kolumnach domowego stereo nigdy nie usłyszysz, co naprawdę dzieje się w miksie. Takie odsłuchy nie nadają się do miksowania dźwięków.

Co innego monitory Eris – prawdziwe odsłuchy studyjne, które zapewnią ci wyjątkowo analityczne brzmienie, z dużą ilością basu i klarowną górą pasma. Monitory Eris wyposażono w znakomicie zaprojektowane kewlarowe przetworniki niskich tonów, niewielkiej masy przetworniki wysoko-tonowe z jedwabną kopułką, system wzmocnienia w klasie AB i zestaw regulacji, którym w profesjonalny sposób dostroisz brzmienie głośników do akustyki pomieszczenia.
Nowa linia monitorów obejmuje dwa modele -  E5 [głośniki: 5.25” + 1”; moc: 45 W + 35 W] oraz  E8 [głośniki: 8” + 1.25”; moc: 75 W + 65 W]. Monitory są wyposażone w symetryczne wejścia typu XLR i jack 1/4” oraz niesymetryczne typu cinch. Oprócz pokrętła INPUT GAIN, do dyspozycji mamy sekcję ACOUSTIC TUNING z filtrem górnoprzepustowym [FLAT/80/100 Hz], potencjometrami MID i HIGH [oba pracujące w zakresie ±6 dB] oraz przełącznikiem ACOUSTIC SPACE [-4/-2/0 dB].

PreSonus Studio One Artist gratis!
Skorzystanie z promocji jest dziecinnie proste. Do 31 marca 2014 zarejestruj nowo zakupione monitory Eris E5 bądź E8 na stronie my.presonus.com. Link do pobrania sekwencera audio/midi Studio One Artist pojawi się automatycznie na koncie użytkownika w zakładce My Software. Pamiętaj również o nowych ekscytujących funkcjach, które czekają na Ciebie wraz z aktualizacją Studio One do wersji 2.6!
W czasie trwania promocji, zakup monitorów uprawnia do otrzymania jednego klucza licencji.


Studio One Artist w skrócie:

• Nieograniczona ilość ścieżek audio, MIDI, instrumentów wirtualnych, szyn i kanałów efektowych,
• Zintegrowana aplikacja Melodyne do korekcji wysokości [wersja Trial],
• Komplilowanie ścieżki w trybie jedno- i wielośladowym,
• Przeglądarka Browser z funkcją wyszukiwania, zakładkami użytkownika i odtwarzaczem Preview plater,
• Funkcje wykrywania i edycji transjentów,
• Wielośladowa edycja MIDI,
• Track Transform [zaawansowane funkcje zamrażania ścieżek],
• Efekty przypisane do pojedynczych zdarzeń [Event],
• Automatyczna kompensacja opóźnienia,
• Program kompatybilny z każdym interfejsem audio, działającym ze sterownikami ASIO, Windows Audio lub Core Audio.