Audiostacja

Toontrack - promocja!

 

Nie przegap okazji!

Najlepsze narzędzia do produkcji ścieżek perkusyjnych taniej
nawet o połowę!

 

Toontrack EZdrummer czyli 'must have' dla profesjonalistów na całym świecie.


EZdrummer to wielościeżkowy sampler perkusyjny przeznaczony dla muzyków i producentów, szukających wygodnej, niedrogiej i prostej w obsłudze wtyczki, która zapewni im wysokiej jakości brzmienie oraz możliwości regulacji. W obszernej kolekcji plików MIDI znalazło się ponad 8000 podziałów rytmicznych, z których można - za pomocą funkcji przeciągnij i upuść - błyskawicznie stworzyć profesjonalną ścieżkę perkusyjną. Użytkownicy mogą też korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji programu dostępnych w pokładowym mikserze, takich jak kontrola przesłuchu z mikrofonów i ustawienia poziomów między ścieżkami.

 

Toontrack Superior Drummer 2.0 - profesjonalny sampler perkusyjny

Program oparto na znakomicie brzmiącym silniku programowym, a wyjątkowo realistyczne brzmienia i bogata paleta funkcji obsługi sprawiły, że Superior Drummer 2.0 od razu stał się programem wyznaczającym standardy we współczesnym świecie produkcji ścieżek perkusyjnych na pokładzie komputera. Z programem otrzymujemy 20 GB wyśmienitych brzmień perkusyjnych gotowych do wykorzystania w profesjonalnych produkcjach muzycznych. Dźwięki nagrano za pomocą specjalnie dobranego zestawu mikrofonów o zmiennych ustawieniach, co pozwoliło oddać wyjątkowe brzmienie z legendarnego studia nagrań Avatar w Nowym Jorku. Ustawienia dla sekcji miksera stworzył Neil Dorfsman, topowy producent współpracujący z takimi artystami jak Sting, Bruce Springsteen, Dire Straits, Kiss, Joss Stone, Genesis, John Mayer i Chris Cornell.

 

Toontrack SDX Bibliotekę brzmień Superior Drummer 2.0 możesz rozbudować o dźwięki dostępne w rozszerzeniach SDX [Superior Drummer Expansions]. Dodatkowe biblioteki SDX obejmują próbki wszelkich typów, które zostały nagrane w najlepszych studiach świata.

New York Studios Vol.2 SDX - Kolekcja zawiera brzmienia nagrane w dwóch legendarnych, nowojorskich studiach – Hit Factory NY i Allaire Studios, realizacji projektu podjęli się inżynier dźwięku Pat Thrall [Beyonce], producent Neil Dorfsman [Kiss, Sting] oraz bębniarz Nir Z [Genesis, Chris Cornell].

New York Studios Vol.3 SDX - Biblioteka zrealizowana w Avatar Studios w Nowym Yorku, 3 pełne zestawy [Ludwig, Slingerland, Rogers] różne konfiguracje talerzy, dodatkowe werble, dołączona biblioteka MIDI [perkusista Nir Z].

The Metal Foundry SDX - Kolekcja brzmień nagranych z udziałem perkusisty Meshuggah, Tomasa Hakke, brzmienia przeznaczone do produkcji w stylu Hard Rock i Heavy Metal, bibliotekę nagrano w Atlantis Studio, nad całością pracowali: Mattias Eklund, Fredrik Thordendal, Daniel Bergstand oraz Tomas Hakke.

Custom & Vintage SDX - Od unikatowych, klasycznych bębnów do instrumentów produkcji współczesnych [Johnny Carviotto], wszystkie próbki z kolekcji zarejestrowano w studiu 2Khz, za pomocą konsolety EMI TG, na bębnach zagrał Chris Whitten, produkcji podjął się Peter Henderson.

Music City USA SDX - Nashville - Miasto Muzyki, kolekcja brzmień przeznaczonych dla wielu gatunków muzycznych, od rocka do Reggae, od Metalu i Punka do Gospel i Polki, idealne brzmienia zarówno do Country jak i Rocka! Biblioteka powstała przy współudziale duetu Harry Stinson i Chuck Ainlay.

SDX Roots – Sticks - Niezwykła kolekcja bębnów i talerzy [Pearl, Gretsch, Ludwig, Zildjian, Paiste], realizacja Roy "Futureman" Wooten w Blackbird Studios Nashville, 36 GB brzmień, pliki MIDI.

SDX Roots -Brushes, Rods & Mallets - Kolekcja brzmień rozciągająca się od Jazzu i Bluesa do Hip Hopu i Rocka, rejestracji dokonano w legendarnym Blackbird Studios Nashville, instrumenty nagrano z użyciem pałek i szczotek, 36 GB brzmień, pliki MIDI.

Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2014. Nie czekaj, sprawdź!