Audiostacja

Promocja Sceptre S6 i S8

Kup parę monitorów PreSonus Sceptre i odbierz w prezencie zaawansowany system zarządzania odsłuchem -  PreSonus Monitor Station!

 

Sceptre - arystokracja w każdym calu
Nowe monitory Sceptre [PreSonus Sceptre S6 oraz PreSonus Sceptre S8] to najwyższa jakość zarówno pod względem brzmienia, jak i wierności przekazu. Wyjątkowo szeroka scena dźwiękowa, detaliczność oraz oszałamiająca dynamika wprawią Cię w nieopisane zdumienie. Z monitorami studyjnymi PreSonus Sceptre przejmujesz kontrolę nad brzmieniem we własnym królestwie, czyli w Twoim studiu. Korzystając z tych doskonale zaprojektowanych monitorów współosiowych usłyszysz ścieżki i miksy tak dobrze, jak nigdy wcześniej. I co najważniejsze, nie wydasz na nie fortuny!

Skoro wybór monitorów grających pierwsze skrzypce w naszym królestwie mamy już za sobą, skupmy się na samym procesie miksowania. Dobry odsłuch jest najważniejszą składową procesu. Jeśli rozważasz zakup nowego zestawu monitorów prawdopodobnie posiadasz już parę monitorów o nico różniącej się charakterystyce bądź niewielki zestaw multimedialny. Naprzemienne korzystanie ze wszystkich odsłuchów na etapie miksowania umożliwi Ci osiągnięcie brzmienia ze wszech miar poprawnego. Jeśli miks wszędzie brzmi dobrze, to znak, że Twoja praca nie poszła na marne.

System zarządzania odsłuchem
Tylko teraz, decydując się na zakup nowych monitorów z linii Sceptre otrzymasz w prezencie zaawansowany system zarządzania odsłuchem - PreSonus Monitor Station! Funkcjonalne urządzenie o nienagannych parametrach jakościowych i łatwej obsłudze wyposażone jest w trzy zestawy wyjść [TRS1/TRS2 i AUX/PHONO]. Daje to możliwość odsłuchiwania materiału na trzech różnych zestawach monitorów, a co za tym idzie, oceniania jak zabrzmi miksowany materiał w „prawdziwym świecie”. Na tym nie koniec, dostarczone wzmacniacze słuchawkowe o ponadprzeciętnej mocy są w stanie wzmocnić sygnał w dowolnych słuchawkach. Nie ma najmniejszych obaw – każdy członek zespołu będzie słyszeć głośno i wyraźnie, nawet perkusista!

Jak zapewnić sobie kontrolę nad wszystkimi monitorami i słuchawkami w naszym studiu?

• Kup parę monitorów PreSonus Sceptre [Sceptre S6 lub Sceptre S8] u jednego z partnerów handlowych Audiostacji
• Zachowaj paragon w formie skanu z widoczną datą zakupu monitorów [01/01/2014 – 31/03/2014]
• Wypełnij i zeskanuj załączony formularz zgłoszeniowy
• Wyślij wiadomość e-mail ze skanem formularza i paragonu zakupu monitorów PreSonus Sceptre na adres p.korzonkowski@audiostacja.pl.
• Voilà! Prawda, że proste?

Pamiętaj, chcąc otrzymać PreSonus Monitor Station, wiadomość musi być wysłana i dostarczona do końca kwietnia 2014, a załączniki zeskanowane czytelnie.

Regulamin promocji:
• Do skorzystania z promocji uprawnia zakup pary monitorów PreSonus Sceptre S6 lub S8 w terminie 01/01/2014 – 31/03/2014,
• W czasie trwania promocji, zakup monitorów uprawnia do otrzymania jednego egzemplarza PreSonus Monitor Station. Klienci, którzy zdecydują się na zakup więcej niż jednej pary monitorów Sceptre zobligowani są do przesłania oddzielnego formularza zgłoszeniowego w celu uzyskania kolejnego studyjnego interfejsu kontroli monitorów,
• Wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz paragon zakupu monitorów Sceptre powinien zostać wysłany na wskazany adres e-mail do 30 kwietnia br.
• Honorowane będą tylko i wyłącznie w całości wypełnione formularze zgłoszeniowe. Audiostacja s.c. nie ponosi odpowiedzialności za spóźnione, nieprawidłowe bądź nieczytelne oświadczenia.
• Oferty nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi lub promocjami.
• W szczególnych przypadkach czas oczekiwania na realizację wysyłki promocyjnego egzemplarza PreSonus Monitor Station może wynieść od 8 do 10 tygodni,
• Uczestnik promocji wyraża zgodę na dostarczanie przez Audiostację korespondencji drogą elektroniczną, jak również na przetwarzanie danych osobowych w niezbędnym w tym celu zakresie. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Audiostacja s.c. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych [Dz.U. nr 133 poz. 883 z 1997 r. z późniejszymi zmianami]. Uczestnik przekazujący dane ma prawo dostępu do ich treści i ich poprawiania.
• Wszelkie pytania lub wątpliwości uprzejmie prosimy kierować na adres e-mail: p.korzonkowski@audiostacja.pl